• משופץ
לתפוס בר,לתפוס בר בטיחות אנטי להחליק מקלחת יד רכבת נירוסטה מקלחת ידית אמבטיה איזון בר עם תלתל אחיזה בכיר לסייע מיטת רכבת

לתפוס בר,לתפוס בר בטיחות אנטי להחליק מקלחת יד רכבת נירוסטה מקלחת ידית אמבטיה איזון בר עם תלתל אחיזה בכיר לסייע מיטת רכבת

Rating 
ILS 1.33

במלאי
זמין להזמנה

גימור חלודה וחמצון מבוצע מצוין בעמידות בפני קורוזיה. הישאר תמיד חדש בכל סביבות קיצוניות. רק וודא שהוא מותקן כראויהשתמש בסורגי אחיזה במטבח, לאורך מדרגות, חדר אמבטיה או בחדר הכביסה למניעת נפילהבר האחיזה מספק מינוף, תמיכה תוך הוספת מגע דקורטיבי לחדר האמבטיה שלך. זה לתפוס בר הוא סיים עם קיר רכוב עיצוב, פשוט ומסוגנן עיצוב, שטח חיסכון. זה אמבטיה לתפוס הוא לעזר רב עבור אותם!רב תפקודי זה הוא לא רק בטיחות ידית, אבל גם מגבת מתלה!משלוח זמן 10-25 ימיםאנא פנה אלינו אם אתה לא יכול לקבל את ההזמנה לאחר 30 ימיםאת שגיאה של מדידה בתוך 1-2 סנטימטר הוא נורמליקשישים לעבודה הקשה שלנו, עכשיו זה הזמן שאנחנו לוקחים מהם, השימוש אמבטיה יכול לחסוך יותר מאמץ.תכניס אותי לביתך, חבר.עבור אנשים עם ניידות מופחתת, מודאגים יותר, תן אהבה נלהבת שלנו עבר להם, כך שהם מרגישים את האהבה שלנו. שביעות הרצון שלך הוא המרדף הגדול ביותר שלנו. הכיסוי הדקורטיבי מסתיר את הברגים. אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו נענה לך בתוך 24 שעות.זה גורלנו ,אני שלך עכשיו.(בטיחות לתפוס בר בית) : אנטי להחליק גריפ בר מציע תמיכה, יציבות לאורך מדרגות, חדר כביסה, או בכל מקום בבית שלך שבו בטיחות רכבת נדרש.אנטי להחליק מעקה מפרט : אנטי להחליק מעקה חומר : נירוסטהאנטי להחליק מעקה גודל : 60 סנטימטר , 75מנטי להחליק מעקה חבילה כללה : 1* אמבטיה לתפוס מעקותמודאג כי שלך זקן וילד נופלים או החלקה בחדר האמבטיה לבד.נס חיים בהריון בהריון, זה רגע חם,כל צעד של האם צריך להיות מלא.תכונה : זה נותן אחיזה בטוחה מקבל ולצאת של אמבטיה אמבטיה או מקלחת.שום דבר לא הולך לעצור אותך אבל התערבות אלוהית ,אתה לא תהסס לא יותר ,כי אני שלך,להסתכל לתוך הלב שלך ואתה תמצא אהבה.

למאפיינים

Anti-Slip Handrail Material:
Stainless Steel
Anti-Slip Handrail Size:
60Cm , 75Cm
Anti-Slip Handrail Package Included:
1* Bath Grab Rails
Worried That Your Old Man and Child Are Falling or Slipping in the Bathroom Alone. This Bathtub Grab is a Great Help for Them!:
Multi-Functional It is Not Only a Safety Handle, But Also a Towel Rack!:
Delivery Time 10-25Days:
Please Contact Us If You Cannot Receive the Order after 30 Days:
the Error of Measurement Within 1-2 cm is Normal:
Elderly People for Our Hard Work, Now is the Time We Take of Them, the Use of the Bathroom Can Save More Effort.:
for People with Reduced Mobility, More Concerned About, Let Our Passionate Love Passed to Them, So That They Feel Our Love.:
Pregnant Life Miracle Pregnant, This is a Warm Moment, Every Step of the Mother Need to Beful. :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה